Sivil toplum üye ve temsilcileri bilgilendirme toplantısında bir araya geldi

Toplantıya, birçok sivil toplum üye ve temsilcisi katıldı. Çanakkale ili sivil toplum üye ve temsilcilerini adına Kızılay Derneği Çanakkale Şubesi Başkanı Mehmet Kaplan ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Gülşen Uz birer konuşma yaptı. Ardından konuşan İl Dernekler Müdürü Resul Karakurt, “Toplumsal sorumluk içinde toplumsal sorunlara çözüm bulmak için gönüllük esasıyla bir araya gelen Çanakkale İli Sivil Toplum üye ve temsilcileriyle bir arada olmanın mutluluğu yaşıyorum. ‘Nerede Bir Sorun Varsa Sivil Toplum Orada’ sloganıyla yola çıkan Sivil Toplum üye ve temsilcilerinin Çanakkale ilinde hızla artması gurur verici bir tablodur. Biz kurum olarak üzerimize düşen sorumluğu en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Çanakkale de olmak bu ruhu taşımak ise bize ayrı bir sorumluluk veriyor, bu şehir için daha çok şey yapmalıyız” dedi.

Toplantı, İl Dernekler Müdürlüğü Şefi Aykut Kuzey ve dernekler müdürlüğü personelleri Şevki Şener ve Elife Coşgun’un Dernekler Mevzuatı hakkındaki sunumlarının ardından, soru, cevap kısmıyla son buldu.

Bir önceki yazımız olan Gelibolu’da İstiklal Marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma töreni başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir