Çavuşoğlu’ndan Fırat Kalkanı şehidinin ailesine ziyaret

Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nda STK temsilcileri ve muhtarlarla düzenlenen toplantının ardından Fırat Kalkanı harekatında şehit düşen Piyade Astsubay Üstçavuş Kıvanç Kaşıkçı’nın ailesi ile görüşüp, başsağlığı dileğinde bulundu. Çavuşoğlu, daha sonra Vali Orhan Tavlı, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Necmi İnce ve İl Emniyet Müdürü Celal Sel ile birlikte Gazi Polis Memuru Seçkin Yıldırım’ın evine giderek geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Yapılan ziyaretlerinden ardından Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Çanakkale Şubesi’nde emekli astsubaylarla bir araya geldi. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen görüşmenin ardından Bakan Çavuşoğlu, Çarşı Caddesi’nde yaya olarak esnafı ziyaret edip, dertlerini dinledi. Çavuşoğlu’na vatandaşlar ve esnaf ilgi gösterdi. Bazı vatandaşlar ise fotoğraf çektirebilmek için birbirleriyle yarıştı.

Çarşı Caddesi’nden Çanakkale’nin meşhur Aynalı Çarşısı’na geçen Bakan Çavuşoğlu’na Çarşı Başkanı Neslihan Ar tarafından bilgi verildi. Ar, Çavuşoğlu’na Çanakkale seramiğinden yapılmış bir hediye takdim etti. Burada da Aynalı Çarşı esnafını ziyaret eden Bakan Çavuşoğlu, öğle yemeğini AK Partililer ve beraberindeki heyetle birlikte esnaf lokantasında yedi. Bakan Çavuşoğlu hava yolu ile Antalya’ya gitmek üzere Çanakkale’den ayrıldı.

Bir önceki yazımız olan Çavuşoğlu: “Avrupa’nın fabrika ayarlarına dönmesi lazım” başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir