Biga TSO´dan seferberlik çağrısına destek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye Ekonomi Şurası’nda yaptığı ‘Çalışma Hayatında Milli Seferberlik’ çağrısına Biga Ticaret ve Sanayi Odası’ndan destek geldi.
Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Çalışma Hayatında Milli Seferberlik çağrısını destekliyoruz. Üyelerimize ve iş camiamıza buradan seslenmek istiyorum; teşviklerden faydalanalım, imkânlarımız dâhilinde işbaşı eğitim programları vesilesiyle istihdama katkı sağlayalım ve bir eve ekmek girmesine vesile olalım. Hükümetimizin teşvikleri neticesinde işverene büyük kolaylıklar sağlanıyor. El birliği ile, birliktelik ile ülke ekonomimizi daha üst seviyelere çıkaralım. Yeni düzenlemelerin, teşviklerin ülkemize ve iş camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. İstihdam ne kadar artarsa, işsizlik ne kadar azalırsa bu durum ülkemizin lehine olacaktır. Bunun için elbette yatırım yapılması gerekiyor. Biz de Biga TSO olarak, bölgemize yeni yatırımları çekmek, yeni istihdam sahaları yaratmak ve en önemlisi üyelerimizi istihdama teşvik etmek için çalışacağız” dedi.

Bir önceki yazımız olan Emekli profesörden deprem uyarısı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir